SAK ložiska - ložiska, ložisková tělesa, ložisková pouzdra

sak-loziska.cz

 

Hlavní menu

O naší firmě
Prodejna: 558 694 894
E-SHOP SAK LOŽISKA
Kontakty
Aktuální sklad
Certifikáty
Sortiment ložisek
Koneční uživatelé ložisek
Obchodní firmy
ZKL v praxi
Aktuality
Speciální nabídka ZKL
Katalog ZKL ke stažení
E E T
G D P R

Poslední články

Anketa

Partneři portálu


Náš tip

http://sak-loziska.cz/?skategorie=40

Výprodej ložisek za nízké ceny!

Kontakty

 Klub BK SAK LOŽISKA

 ZKL Group

 NSK

  Rychlé hledání

Koncern ZKL stále bojuje s padělky svých ložisek

2. 4. 2014 - Český výrobce ložisek značky ZKL se nadále potýká s velkým výskytem padělků svých produktů. Fenomén falzifikátů ložisek brněnského výrobce ovšem v poslední době nabírá obrovského rozsahu. Tvrdí to generální ředitel koncernu ZKL Bearings CZ, a. s. Ing. Jiří Prášil v rozhovoru pro internetový deník E15.

V boji s falzifikáty se ZKL snaží přijímat různá opatření; svá ložiska označuje ochrannými prvky, které v případě reklamace či jiného sporu umožní rozhodnout, zda byl uživateli dodán originální výrobek značky ZKL. Ředitel dále popisuje své zkušenosti v boji s padělky na českém trhu:

„Stalo se nám i v Česku, že si jeden zákazník ze severní Moravy k nám dal opravit ložisko, které mělo být od nás. Ale zjistilo se, že je to padělek vyrobený v Bělorusku,“ říká v rozhovoru Ing. Prášil.

Generální ředitel v rozhovoru dále komentuje rozhodnutí České národní banky o intervenci s kurzem koruny a oponuje názoru guvernéra ČNB, že oslabení měny má pomoci českému exportu: „Ceníky jsou dané. Dlouhodobě se odvíjí od historie prodeje a od vývoje situace na trhu s ložisky. Oslabení koruny na tyto ceny nemá žádný vliv,“ dodává Prášil. Neplánované oslabení koruny tak mělo na firmu v lepším případě neutrální dopad.

Celý článek čtěte na zpravodajském serveru E15:
http://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/v-indii-se-pro-ceskeho-vyrobce-lozisek-zkl-otevira-ctvrtmiliardovy-trh-1074093#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Fotografie

Zdroj: ČTK

Copyright © 2007-2010 ART OF PRODUCTION, Česká Republika. Veškerá práva vyhrazena.

HomepageArchiv článkůVyhledej článekZpráva z webu SAK-LOZISKA.CZRegistracePro registrované

Homepage
Archiv článků
Vyhledej článek
Zpráva z webu SAK-LOZISKA.CZ
Registrace