20 let spolupráce firmy SAK ložiska s koncernem ZKL

19. 10. 2016 - Firma SAK ložiska se sídlem v Horních Tošanovicích v letošním roce oslavila 20 let své existence. Stejnou dobu dělí také od zahájení spolupráce s českým koncernem ZKL, největším výrobcem ložisek ve střední Evropě s dlouholetou tradicí na trhu.

Od roku 1996, kdy se naše firma stala autorizovaným distributorem kvalitního českého výrobce ZKL, jsme ložiska této značky dodali mnoha firmám, konečným zákazníkům i osobním uživatelům v našem regionu i po celé republice. Díky pravidelným dodávkám širokého sortimentu od ložisek kuličkových, přes kuželíková až po soudečková, včetně nestandardních typorozměrů si zákazníci přivykli na standard ložisek ZKL, který charakterizuje vysoká kvalita a zároveň přijatelná cena.

Přímá spolupráce s klíčovými výrobními závody ZKL v Brně, Klášterci nad Ohří i obchodním oddělením ZKL Bearings CZ nám umožňuje v rámci možností zajišťovat pro naše zákazníky rychlé a pravidelné dodávky ložisek. Rovněž ucelená a okamžitá informovanost o nových výrobcích a trendech přímo od výrobců je pro naše zákazníky nesporným přínosem.

Již přes 20 let zachováváme věrnost značce ZKL, což se zpětně odráží v trvalé důvěře a jak pevně věříme i spokojenosti našich zákazníků s ložisky výrobce ZKL. I přes jisté nedostatky, mezi něž v posledních letech patří především skluzy ve výrobě a potíže s termínovým plněním dodávek, přičemž celou situaci navíc komplikuje i lehce nepřehledná situace na českém trhu autorizovaných distributorů, sílí v ZKL snaha k řešení těchto potíží.

Proto věříme v pokračující úspěšnou spolupráci se ZKL i v letech následujících.

Novinky koncernu ZKL:

Český strojírenský koncern ZKL otevře v Indii novou výrobní linku na ložiska (iHned.cz)

ZKL spustí výrobu v Indii příští rok, investuje skoro čtvrt miliardy (Deník E15)