SAK ložiska - ložiska, ložisková tělesa, ložisková pouzdra

sak-loziska.cz

 

Hlavní menu

O naší firmě
Prodejna: 558 694 894
E-SHOP SAK LOŽISKA
Kontakty
Aktuální sklad
Certifikáty
Sortiment ložisek
Koneční uživatelé ložisek
Obchodní firmy
ZKL v praxi
Aktuality
Speciální nabídka ZKL
Katalog ZKL ke stažení
E E T

Poslední články

Anketa

Partneři portálu


Náš tip

http://sak-loziska.cz/?skategorie=40

Výprodej ložisek za nízké ceny!

Kontakty

 Klub BK SAK LOŽISKA

 ZKL Group

 NSK

  Rychlé hledání

Koneční uživatelé:

10 Důvodů proč je firma SAK LOŽISKA vaším ideálním partnerem


Technické zkušenosti a zázemí

Jsme firmou s rozsáhlým technickým zázemím. Naši zkušení pracovníci spolupracují se zákazníky jak při konstrukci nových výrobků, tak při optimalizaci funkce stávajících zařízení.
Je naší profesionální ctí navrhnout pro naše zákazníky vždy to technicky nejoptimálnější a nákladově nejefektivnější řešení. Řada spokojených zákazníků a pozitivních referencí je důkazem toho, že se nám to daří.


Efektivní logistika

Efektivní logistický systém a flexibilita pracovníků jsou zárukou, že všichni naši zákazníci dostanou požadované zboží nejpozději 24 hodin od objednání.


Pohotovostní služba 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, 365 dnů v roce

Smluvním zákazníkům poskytujeme nepřetržitou službu dodávek zboží. Zejména firmy s nepřetržitým provozem tak mají záruku minimalizovaného rizika prostojů z důvodu absence náhradních dílů.


Skladové zásoby pro naše zákazníky

Standardní skladové zásoby doplňujeme přesně dle potřeb a požadavků našich zákazníků. Pro řadu firem držíme pohotovostní zásoby a to jak pro prvovýrobu, tak pro údržbu strojního zařízení. Dodáváme přesně dle odvolávek – „just in time“ a naši zákazníci se mohou plně zaměřit na svoje klíčové výrobní činnosti bez vlastních skladových zásob, což pro ně představuje významnou úsporu nákladů.


Úzká spolupráce s výrobními závody

Přímá spolupráce s klíčovými výrobními závody nám plně umožňuje využívat jejich logistické zázemí a zajišťovat pro naše zákazníky rychlé a pravidelné dodávky maximální šíře vyráběného sortimentu z distribučních center. Další klíčovou oblastí této spolupráce je efektivní výměna technických informací a možnost využívat rozsáhlé technické zázemí výrobních závodů. Rovněž ucelená a okamžitá informovanost o nových výrobcích a trendech přímo od výrobců je pro naše zákazníky nesporným přínosem.


Garance kvality a původu zboží

Propracovaný systém kontroly kvality a zkušený prodejní tým jsou zárukou, že naši zákazníci dostanou vždy kvalitní zboží, které splňuje požadavky jejich aplikace. Spolupracujeme s renomovanými výrobci a díky tomu jsme vždy schopní doložit původ zboží, garantovat jeho kvalitu a ručit za jeho parametry.


Program přidané hodnoty přináší zákazníkům vyšší ziskovost

Program přidané hodnoty je založen na komplexním přístupu k zákazníkovi a na úzké spolupráci s ním jak na zvyšování efektivity tak při řešení nových výrobních úkolů, nebo eventuálních provozních problémů. Pomocí programu přidané hodnoty řešíme celou problematiku strukturovaně a našim zákazníkům dokážeme jednoduchým způsobem vyčíslit úspory a přínosy kterých dosáhli díky námi navrženému řešení a způsobu jeho aplikace.


Dodávky lineárního vedení do 48 hodin od objednání

Dokážeme zajistit  lineární vedení a díky  technologickému zázemí našeho dodavatele upravujeme a dodáváme lineární vedení maximálně 48 hodin od objednání.


Komplexní servis v oblasti ložisek

Jsme schopni nabídnout ve spolupráci s naším dodavatelem  služby  diagnostiky, dodávek nářadí, řešení mazání,  montáže, identifikace závad a jejich odstranění, vyhodnocování stávajících aplikací a návrhů nových.


Zajištění ložisek jakékoliv značky

Dlouhodobě jsme součásti sítě smluvních dodavatelů z celého světa a jsme schopni zajistit ložiska všech značek, druhů a rozměrů.

Copyright © 2007-2010 ART OF PRODUCTION, Česká Republika. Veškerá práva vyhrazena.

HomepageArchiv článkůVyhledej článekZpráva z webu SAK-LOZISKA.CZRegistracePro registrované

Homepage
Archiv článků
Vyhledej článek
Zpráva z webu SAK-LOZISKA.CZ
Registrace