SAK ložiska - ložiska, ložisková tělesa, ložisková pouzdra

sak-loziska.cz

 

Hlavní menu

O naší firmě
Prodejna: 558 694 894
E-SHOP SAK LOŽISKA
Kontakty
Aktuální sklad
Certifikáty
Sortiment ložisek
Koneční uživatelé ložisek
Obchodní firmy
ZKL v praxi
Aktuality
Speciální nabídka ZKL
Katalog ZKL ke stažení
E E T

Poslední články

Anketa

Partneři portálu


Náš tip

http://sak-loziska.cz/?skategorie=40

Výprodej ložisek za nízké ceny!

Kontakty

 Klub BK SAK LOŽISKA

 ZKL Group

 NSK

  Rychlé hledání

Nově naskladněné položky ložisek ZKL a ZKL New Force

10. 10. 2010 - Naše firma vždy vynikala na českém a slovenském trhu tím, že měla skladem celý sortiment ZKL soudečkových ložisek, a tak mohla zásobovat nejen konečné uživatele na Severní Moravě, ale také obchodní firmy z celé České a Slovenské republiky soudečkovými ložisky všech typů. Novinku, kterou v tomto článku prezentujeme, je ta skutečnost, že jsme nově ve větších počtech naskladnili i ostatní ložiska značky ZKL a ZKL New Force:


- jednořadá kuličková ložiska řady 6000, 6200, 6300, 6400


- dvouřadá naklápěcí kuličková ložiska řady 1200, 2200, 2300


- dvouřadá kuličková ložiska s kosoúhlým stykem řady 3200, 3300


- axiální kuličková ložiska řady 51100, 51200, 51300, 51400


- jednořadá kuželíková ložiska řady 30202, 30302, 32202, 32302


V České a Slovenské republice jsme reagovali na nárůst prodeje ložisek, které mají na svých krabičkách uvedeno "SLOVAKIA", čímž zákazníkovi prezentují jejich výrobu na Slovensku. V nedávné historii se ložiska výrobních závodů ZKL vyráběla i na Slovensku a toho tyto značky využívají. Nezasvěcení zákazníci si myslí, že když je ložisko označeno nápisem "SLOVAKIA", tak se jedná o součást koncernu ZKL, což se u nových ložisek ZKL v žádném případě nezakládá na pravdě!

Nikdo z dodavatelů ložisek označených "SLOVAKIA" nám nebyl schopen ukázat  výrobu ložisek na Slovensku. Na dotaz, kde jsou ložiska vyráběna nám bylo odpovězeno "Využíváme zdroje z Číny, ale kvalita je perfektní!"

 

Zastáváme názor, že výrobky vyrobené v Číně nemohou mít stálou kvalitu, a proto jsme se rozhodli naskladnit ve větším rozsahu ložiska ZKL a ZKL New Force a touto cestou nabídnout našim zákazníkům kvalitu českého výrobce. Ložiska ZKL odebíráme přímo od českého výrobce ZKL GROUP ( www.zkl.cz).

Nově naskladněné položky najdete v sekci aktuální sklad, kde si můžete stáhnout aktuální skladovku firmy SAK LOŽISKA. Pokud nenajdete Vámi požadované typy ložisek, zašlete nám svou poptávku, a my Vám nabídneme ten nejrychlejší možný termín pro ložiska ZKL a ZKL New Force přímo z českých výrobních závodů, které mají více než  60-ti letou tradici.

 

Věříme, že Vaše volba bude stejná jako ta naše, a to ložiska značky ZKL!!!


Charakteristika: New Force - nový standard valivých ložisek ZKL

Jednou z významných priorit ZKL je uspokojování potřeb technicky vyspělých zákazníků. Patřičná pozornost je proto věnována inovacím a rozšiřování sortimentu valivých ložisek a rovněž s tím spojeným investováním do nových technologií. Výsledkem jedné ze stěžejních inovací poslední doby je zahájení postupného náběhu výroby soudečkových a kuličkových ložisek ZKL ve vyšším standardu s označením New Force.

Fotografie

NEW-7 FOTO NEW FORCE SKLAD-10 SKLAD-11 SKLAD-12 SKLAD-13 SKLAD-14 SKLAD-15 SKLAD-16 SKLAD-17

Copyright © 2007-2010 ART OF PRODUCTION, Česká Republika. Veškerá práva vyhrazena.

HomepageArchiv článkůVyhledej článekZpráva z webu SAK-LOZISKA.CZRegistracePro registrované

Homepage
Archiv článků
Vyhledej článek
Zpráva z webu SAK-LOZISKA.CZ
Registrace