SAK ložiska - ložiska, ložisková tělesa, ložisková pouzdra

sak-loziska.cz

 

Hlavní menu

O naší firmě
Prodejna: 558 694 894
E-SHOP SAK LOŽISKA
Kontakty
Aktuální sklad
Certifikáty
Sortiment ložisek
Koneční uživatelé ložisek
Obchodní firmy
ZKL v praxi
Aktuality
Speciální nabídka ZKL
Katalog ZKL ke stažení
E E T

Poslední články

Anketa

Partneři portálu


Náš tip

http://sak-loziska.cz/?skategorie=40

Výprodej ložisek za nízké ceny!

Kontakty

 Klub BK SAK LOŽISKA

 ZKL Group

 NSK

  Rychlé hledání

Informace pro obchodní firmy

Obchodním firmám dodáváme ložiska ve velkoobchodní cenách, aby mohli komplexně zajištovat požadavky svých zákazníků. Obchodní firmy rozdělujeme do 3 skupin, dle individuálního přístupu každé firmy k našim požadavkům.a) V. I. P.


b) č.1


c) č.2Požadujeme:


-  zaplacené faktury v dohodnutém termínu


-  přednostní odběry ložisek ZKL z firmy SAK LOŽISKA


-  fér jednání v každém obchodním případě


Nabízíme:


-  nejlepší možné ceny ,které můžeme nabídnout


-  garantovaný ceník na ložiska ZKL po celý kalendářní rok


-  individuální řešení každého obchodního případu


-  úplný běžný sortiment ZKL skladem


-  termíny na ložiska ZKL přímo z výrobního závodu


-  fér jednání v každém obchodním případě


-  blokace zboží na skladě dohodou


-  dopravné dohodou
Vážení obchodní partneři,


náš tým pracovníků je připraven plnit Vaše požadavky v nejkratším možném termínu.Pokud máte jakoukoliv poptávku na jakákoliv ložiska kterékoliv značky, zašlete Váš požadavek na adresu sak@sak-loziska.cz nebo nás kontaktujte telefonem.


Fa SAK LOŽISKA nabízí svým obchodním partnerům:


- ZKL ložiska z výrobních závodů ZKL BRNO, Klášterec nad Ohří a Hanušovice (termín dodání ihned nebo dle výrobních termínů výrobních závodů) 2x až 3x týdně jezdíme pro ložiska do skladů ZKL, proto nabízíme vždy tu nejrychlejší variantu


- NSK, IKO, SNR, APB, NTN ložiska  od našeho dlouholéteho dodavatele autorizovaného zástupce těchto značek v České republice (termín dodání ihned nebo dle výrobních termínů výrobních závodů)


- INA ložiska - náš dodavatel je největší autorizovaný distributor v Evropě(termín dodání 4 pracovní dny nebo dle  termínů z výrobních závodů) Upozorňujeme, že některá válečková ložiska značky INA jsou již ve výrobním sortimentu výrobce ZKL. Ložiska ZKL svou vysokou kvalitou a nížší cenou jsou tou nejlepší variantou!


- SKF ložiska - náš dodavatel je největší autorizovaný distributor v Evropě(termín dodání 4 pracovníc dny nebo dle  termínů z výrobních závodů) Upozorňuji , že většinu ložisek SKF lze nahradit ložiskami značky ZKL, které svou vysokou kvalitou a nížší cenou jsou tou nejlepší variantou.


- FAG ložiska - náš dodavatel je největší autorizovaný distributor v Evropě (termín dodání do 5 - 7 pracovních dnů nebo dle termínů z výrobních závodů). Upozorňujeme, že většinu ložisek FAG lze nahradit ložisky značky ZKL, které svou vysokou kvalitou a nížší cenou jsou tou nejlepší variantou.


- Čínská ložiska všech možných značek - máme spoustu různých dodavatelů (Evropa, Čína) na čínská ložiska a jsme schopni konkurovat ostatním firmám. Je to vždy o konkrétní poptávce. Čínská ložiska nabízíme jen v případě, kdy si to přeje náš zákazník, ale vždy mu k jeho požadavku nabízíme mnohem kvalitnější variantu ZKL ložisek, které svou kvalitou několikanásobně předčí všechny tyto levné značky z východu.


Pokud jste věnovali Váš čas tomuto příspěvku na našich internetových stránkách, jsme přesvědčeni, že Vás  naše nabídka zaujala a budete nás kontaktovat s Vašimi požadavky.

 

Copyright © 2007-2010 ART OF PRODUCTION, Česká Republika. Veškerá práva vyhrazena.

HomepageArchiv článkůVyhledej článekZpráva z webu SAK-LOZISKA.CZRegistracePro registrované

Homepage
Archiv článků
Vyhledej článek
Zpráva z webu SAK-LOZISKA.CZ
Registrace