SAK ložiska - ložiska, ložisková tělesa, ložisková pouzdra

sak-loziska.cz

 

Hlavní menu

O naší firmě
Prodejna: 558 694 894
E-SHOP SAK LOŽISKA
Kontakty
Aktuální sklad
Certifikáty
Sortiment ložisek
Koneční uživatelé ložisek
Obchodní firmy
ZKL v praxi
Aktuality
Speciální nabídka ZKL
Katalog ZKL ke stažení
E E T

Poslední články

Anketa

Partneři portálu


Náš tip

http://sak-loziska.cz/?skategorie=40

Výprodej ložisek za nízké ceny!

Kontakty

 Klub BK SAK LOŽISKA

 ZKL Group

 NSK

  Rychlé hledání

Praktiky neautorizovaných prodejců ZKL

2. 4. 2011 - Rádi bychom Vás informovali o nedávné zkušenosti našeho zákazníka. Z důvodu úsporných opatření poptal náš stálý odběratel u několika dodavatelů v celé České republice ložisko ZKL 230/560 CW33M s očekáváním, že se mu podaří získat lepší nákupní cenu. Přes množství obdržených nabídek byla nabídka naší firmy v poptávkovém řízení vyhodnocena jako druhá nejlepší.

 

Zákazník tedy zaslal objednávku vítěznému dodavateli. Jelikož našim konečným zákazníkům nabízíme ložiska s minimální marží, pojali jsme podezření, že ložiska s nižší cenou nabídl a hodlá dodat obchodník ze svých starých zásob (na něž by se nevztahovala záruka), anebo falsifikáty. Zákazník samozřejmě požadoval standardní vysokou kvalitu ZKL, neboť ložisko mělo být součástí repase velkorozměrového lisu. Zároveň byla naše firma požádána o kontrolu dodaného ložiska.


Nabídli jsme možnost kontroly ložiska ZKL dodaného od neautorizovaného dodavatele přímo za účasti pracovníka výrobního úseku ZKL Brno, s čímž náš zákazník souhlasil. Oznámil tuto kontrolu svému novému dodavateli, přičemž ten v reakci na tuto skutečnost okamžitě stornoval svou nabídku a odstoupil od již potvrzené objednávky.


Ložisko ZKL 230/560 CW33M tedy nakonec dodal autorizovaný prodejce značky ZKL, firma SAK LOŽISKA spol. s r. o. a zákazník mohl provést opravu lisu s klidným vědomím, že namontoval nová kvalitní ložiska ZKL se zárukou, a nemusí mít obavu z případné havárie lisu.

Fotografie

230

Copyright © 2007-2010 ART OF PRODUCTION, Česká Republika. Veškerá práva vyhrazena.

HomepageArchiv článkůVyhledej článekZpráva z webu SAK-LOZISKA.CZRegistracePro registrované

Homepage
Archiv článků
Vyhledej článek
Zpráva z webu SAK-LOZISKA.CZ
Registrace