SAK ložiska - ložiska, ložisková tělesa, ložisková pouzdra

sak-loziska.cz

 

Hlavní menu

O naší firmě
Prodejna: 558 694 894
E-SHOP SAK LOŽISKA
Kontakty
Aktuální sklad
Certifikáty
Sortiment ložisek
Koneční uživatelé ložisek
Obchodní firmy
ZKL v praxi
Aktuality
Speciální nabídka ZKL
Katalog ZKL ke stažení
E E T
G D P R

Poslední články

Anketa

Partneři portálu


Náš tip

http://sak-loziska.cz/?skategorie=40

Výprodej ložisek za nízké ceny!

Kontakty

 Klub BK SAK LOŽISKA

 ZKL Group

 NSK

  Rychlé hledání

Záměny ložisek ZKL a ZVL

8. 4. 2011 - Pracovníci firem SAK LOŽISKA a ZKL POLAND se u konečných zákazníků stále více setkávají se skutečností, že konkurenční firmy na českém a polském trhu záměrně zaměňují ložiska výrobců ZKL a ZVL, jelikož kdysi byla tato ložiska v bývalém Československu prodávána společně.


V případě požadavku na ložiska značky ZKL se pak stává, že konečný zákazník obdrží nabídku od neautorizovaného dodavatele ZKL, která se pohybuje ve velmi nízké cenové hladině, často i pod běžnými cenami výrobce ZKL. Uživatel si poté ložiska objedná s vědomím, že kupuje česká ložiska ZKL, při realizaci dodávky jsou mu však dodána ložiska značky ZVL. Jelikož jsou koneční uživatelé na toto dávné spojení značek ZKL-ZVL zvyklí z minulosti, akceptují tyto záměny a netuší, že tyto dvě firmy již spolu nemají nic společného. Pokud je nám známo, soudečková ložiska se na Slovensku vyrábějí pouze pod značkou PSL. Pokud by se vyráběly ložiska značky ZVL v továrně na Slovensku,  bylo by na ložiskách označení ''MADE IN SLOVAKIA'' tak jako u soudečkových ložisek ZKL , která se vyrábějí v továrně v ZKL Brno je uvedeno ''MADE IN CZECH REPUBLIC''.

 
Prosíme naše zákazníky, aby v případě, že se rozhodnou pro nákup českých ložisek ZKL od neautorizovaných prodejců, věnovali této skutečnosti patřičnou pozornost a kontrolovali skutečný stav dodávek. Za případné reklamace ložisek ZVL totiž český výrobce ZKL Bearings CZ neodpovídá!

Fotografie

ZKLL

Copyright © 2007-2010 ART OF PRODUCTION, Česká Republika. Veškerá práva vyhrazena.

HomepageArchiv článkůVyhledej článekZpráva z webu SAK-LOZISKA.CZRegistracePro registrované

Homepage
Archiv článků
Vyhledej článek
Zpráva z webu SAK-LOZISKA.CZ
Registrace